Komplexní péče o dům v době nepřítomnosti majitele

 

Dům

Starosti nechte doma!

 

Bydlíte ve městě Hradec Králové, nebo Pardubice a odjíždíte na dovolenou, nebo na pracovní cestu?

Trápí vás představa, co bude s vaším domem, když tu nebudete? Kdo zalije trávník, nebo květiny, o které tak pečujete? A co když nastane havárie, nebo jiná nepředpokládaná situace?

Tyto a mnoho dalších otázek může řešit každý, kdo se chystá na delší dobu opustit svůj dům a má obavy nechat jej bez dozoru.

 

Buďte v klidu.

 

Jaké by bylo, moci si naplno užít dovolenou, aniž byste museli myslet na to, zda jste nenechali někde otevřené okno, nebo jestli vám právě neusychá pěstěný anglický trávník?

Jaké by bylo, vracet se z dovolené s dobrým pocitem a vědět, že váš domov na vás čeká připravený bez nepříjemných překvapení?

Využijte služeb PRVNÍ PROFESIONÁLNÍ!

 

Důvěra na prvním místě!

 

Postarám se o vše dle předem dohodnutého plánu, pravidelně zkontroluji celý dům, zda je všechno, jak má být. A pokud nebude, postarám se, aby bylo.

Chcete dát auto do servisu během doby, kdy budete pryč? Beze všeho, až se vrátíte, bude zase stát v garáži připravené vyjet.

Máte další speciální požadavky? Volejte!

 

Stejně se o váš domov postarám i v ostatních případech, kdy se o něj z nějakého důvodu nechcete, nebo nemůžete starat sami, a to i dlouhodobě.

 

Zavolejte, nebo napište poptávku a společně najdeme řešení!

Zavolejte si nyní o odhad ceny zakázky.

Ušetřete 200 Kč při první zakázce!

Vaše první zakázka? Výborně, dám vám na ni 200 Kč slevu. 🙂

Zašlete mi poptávku