Dávno jsou pryč doby, kdy si každý všechno uměl udělat doma sám. Všechno je dnes nějaké složitější : pracovní shon, děti, koníčky, dovolená. Člověk často zjistí, že je neefektivní snažit se o něco, když v podstatě ani neví jak na to, a navíc ani nemá pořádné nářadí. Čím dál víc lidí sahá po hodinovém manželovi. A je to tak dobře. Přečtěte si, co je k tomu vede:

 

  1. JE VŠESTRANNÝ

Na rozdíl od řemeslníků, kteří se věnují jen tomu svému, hodinový manžel při jednom dokáže vyřešit hodně věcí. Přivrtá poličku, postaví nábytek, seřídí dveře, vymění lustr nebo opraví sáknoucí odpad umyvadla. „A prosím vás ještě tohle a ještě támhleto a…“ Ano, je to trochu návykové.

 

  1. PŘIJEDE I KVŮLI MALIČKOSTI

Hodně lidí se bojí volat řemeslníkům s drobnostmi.Myslí si (a často oprávněně), že kvůli nějaké maličkosti nikdo nepřijede. Ale no tak, hodinový manžel je tu přece od toho!

 

  1. NEMUSÍTE PO NĚM UKLÍZET

Dobrého hodinového manžela poznáte podle toho, že po jeho odjezdu budou místa, kde „zasahoval“, uklizenější než předtím. Velmi příjemné!

 

  1. ZNÁ VÁŠ DOMOV

Pokud pro vás pracuje pravidelně, je pravděpodobné, že po technické stránce pozná váš domov zanedlouho lépe, než ho kdy budete znát vy. To se hodí, protože příště, až zase budete něco potřebovat vyřešit a budete se mu to snažit popsat, on už bude vědět, o čem mluvíte. Přijede připravený a vyřeší to při jedné cestě. Takový rodinný lékař přes byt.

 

  1. ULEVÍ SE VÁM

Jak často si při pohledu na různé nedostatky a nedodělky v domě říkáte, že by to chtělo řešit, ale nechce se vám do toho? Kolikrát jste koupili nějakou věc, kterou bylo potřeba za použití nářadí někam namontovat, a nenašli jste doma za dva roky nikoho, kdo by to udělal? Klid, nedohadujte se, stačí přece jeden telefon.

 

  1. VÁŠ DOMOV BUDE PŘÍJEMNĚJŠÍ A ÚTULNĚJŠÍ

…a tím celá vaše rodina spokojenější. Už jen zatopit v krbu, otevřít láhev něčeho dobrého a je to naprosto dokonalé!

 

  1. OBEJDE SE TO BEZ VÁS

Potřebujete zůstat v práci nebo vyzvednout děti ze školky? Jedete na týden do Alp a líbilo by se vám, kdyby někdo mezitím smáznul ten TO-DO list z ledničky a vy se vrátili do hotového? Správný hodinový manžel vás k sobě nepotřebuje, udělá a zařídí, co je potřeba, a ještě třeba zalije květiny.

 

  1. KONEČNĚ SI VYCHUTNÁTE VÁNOCE

Co si budeme povídat, předvánoční čas se kvapem blíží. Každý to chce mít doma na Vánoce hezké a v pohodě si vychutnat pohádky a cukroví v rodinném kruhu. Jenže je toho ještě tolik, co se musí stihnout! Nakoupit a uklidit ještě zvládnete, ale přidělat podlahové lišty, pověsit krmítko pro ptáčky a opravit stojan na stromeček, to má přece na starosti ten váš! Jenže je věčně v práci a všichni z toho začínáte být jako vždy nervózní?

Zkuste to jednou udělat jinak, zavolejte na pomoc hodinového manžela a hned budete vytoužené rodinné pohodě o skok blíže..